مجموعه رستورانهای شهر سبز رامسر

مجموعه رستورانهای شهر سبز رامسر

رستوران بین المللی ایل میلی

 

رستوران بین المللی ایل میلی در طبقه پنجم ساختمان هتل بام رامسر قرار گرفته است. ظرفیت پذیرایی ۲۰۰  نفر در سالن زیبا با چشم انداز منحصر بفرد از دریا و کوهستان را دارا می باشد. این رستوران پنج ستاره در ارتفاع ۷۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد تا از گردشگران و میهمانان هتل بام سبز رامسر پذیرایی نماید.

 

از مزایای این رستوران می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کادر مجرب در کلاس بین المللی
  • پذیرایی ۲۴ ساعته ویژه میهمانان هتل
  • سالن زیبا با طراحی مدرن و به روز
  • چشم انداز دریا و کوهستان
  • طبخ انواع غذاهای ایرانی ، محلی  و بین المللی

رستوران سنتی تله بام

با فضایی سنتی و محلی و آلاچیق های تابستانی و زمستانی در محل بام ساختمان اصلی تله کابین در سایت ساحلی واقع شده است . نمایی ۳۶۰ درجه به دریا و کوه دارد . انواع غذاهای سنتی : دیزی ، حلیم بادمجان ، میرزاقاسمی ، شامی، غذاهای فرنگی : جوجه چینی ، استیک مرغ ، سوپ جو ، پاستا و انواع ترشی و زیتون و سالاد سنتی در ساعات مختلف روز سرو می گردد.

مزایای صرف غذا در رستوران تله بام

از مزایای صرف غذا در این رستوران می توان به این موارد اشاره کرد:

پذیرایی سنتی در لباسهای محلی ، طبخ انواع غذاهای سنتی و محلی ، چشم انداز زیبا از کوه و دریا  ، امکان استفاده از آلاچیق های مبله سنتی ، پذیرایی با چای و نوشیدنی های سنتی

رستوران و تالار پذیرایی رامسر پلازا

رستوران رامسر پلازا

این رستوران با تالار بزرگ ودر دو طبقه ساخته شده است. پنجره های بزرگ و چشم انداز بی نظیری به کوه و دریا دارد.

ظرفیت پذیرایی در دو تالار این رستوران ۴۰۰ نفر و مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد.

تالار پذیرایی رامسر پلازا

تالار رامسر پلازا همه ساله پذیرای جشن ها و میهمانی های متعددی می باشد . تالار این مجموعه دارای امکانات پذیرایی از عروس و داماد و مراسم ازدواج نیز می باشد . همچنین این تالار مجهز به سیستم نورپردازی کف و رقص نور رایانه ای و صوتی قدرتمند برای برگزاری جشن ها است.

مزایای صرف غذا در رامسر پلازا

از مزایای این تالار می توان به این موارد اشاره کرد:

کادر مجرب و دوره دیده ، طبخ انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، محلی و دریایی، تالار زیبا و مجلل با سقف شیشه ای و چشم انداز دریا، امکانات پذیرایی از مراسم، امکانات مدرن نورپردازی و برگزاری جشن ،اجرای موسیقی زنده

HOLIDAYS FAST FOOD

فست فود تعطیلات

فست فود تعطیلات در سایت شمالی ، در ضلع جنوبی ساختمان اصلی و در ورودی سایت ساحلی واقع گردیده است .

فست فود تعطیلات با ارائه انواع ساندویچ ها ، پیتزاها و غذاهای فست فودی در کوتاه ترین زمان تهیه و طبخ آماده پذیرایی از میهمانان و گردشگران علاقمند به این غذاها ، سرویس قابل قبولی را فراهم نموده است.

فست فود تعطیلات با بهر گیری از فضای باز مجاور ساختمان که با درختان سرسبز بلند محصور شده و با چترهای رنگی مسقف گردیده، در روشنایی روز فضایی سرسبز را ایجاد نموده و در شب تجربه همجواری با آبنمای آب و آتش را در هنگام صرف غذا ، تجربه فضایی خاص و متفاوت را همچون رستورانهای اروپایی، برای شما فراهم نموده است.

با اقامت در هتل بام می توانید از دیگر امکانات سایت قله ایل میلی استفاده نمائید .