Telecabin

Ramsar

Since 2002

شهر سبز رامسر

ایستگاه ایل میلی

پارک جنگلی هزار پله یکی از دیدنی ترین پارک های جنگلی شمال ایران است که در ارتفاعات قله ی ایل میلی ساخته شده و دسترسی به آن تنها از طریق تله کابین های مدرن وزیبای این منطقه امکان پذیر است. این پارک بزرگ با پله های سنگی و زیبا روی خط الراس کوه تا ارتفاع ۹۰۰ متری بالا می رود.

تله کابین رامسر

گوشه ای از بهشت زمینی که آغازش مسیری سبز و رویایی از ساحل نقره ای خزر و امتدادش آفتاب طلایی رنگ و داغ تابیده از بین شاخ و برگهای جنگل پهن برگ. روی قله های مرتفع کوهستان البرز است.

مراکز خرید

مراکز خرید متنوع در مجتمع های رفاهی ، تفریحی وگردشگری چند منظوره با ایجاد محیطی امن ، جذاب و لذت بخش ، مجموعه ای از نیازهای تغذیه ای، تفریحی و سرگرمی گردشگران و مصرف کنندگان بومی را فراهم کرده و برای سرمایه گذاران ، توسعه دهندگان ، فعالان اقتصادی و گردشگران ایجاد ارزش می کنند .

کشتی تفریحی مایا

این کشتی مدرن و بسیار زیبا برای افرادی که تا به حال تجربه ی سفر های کوتاه مدت دریایی را نداشته اند بسیار مناسب است. مایا تنها شناور مسافربری و گردشگری لوکس دریای خزر است که همین امر باعث منحصر به فرد بودنش در میان سایر تفریحات دریایی می شود.تکنولوژی پیشرفته و طراحی مهندسی ویژه ای که در ساخت این شناور زیبا به کار رفته است .

کلوپ دریایی

مجتمع شهر سبز علاوه بر برخورداری از جنگل و طبیعت بکر و امکانات و تفریحات مدرن و فوق العاده در مناطق کوهستانی دارای سایر تفریح گاه هایی از جمله ساحلی زیبا و دلنشین می باشد که منحصر به فرد ترین کلوپ ساحلی منطقه به شمار می رود. در مناطق ساحلی ورزش های آبی همیشه از جذاب ترین تفریحات محسوب می شود.

ورزشهای موتوری

امروزه ورزشهای موتوری مانند کارتینگ ، موتور چهار چرخ یا ATV و باگی در مجموعه های تفریحی فراگیر شده است و از ورزشها و تفریحات پرهیجان و سرگرم کننده ایست که تقریبا می توان گفت محدودیت سنی خاصی را شامل نمی شوند ، از این روی مجتمع شهر سبز در جهت فراهم سازی بستر نشاط و سرگرمی اقدام به فراهم نمودن پیست ها و وسایل ورزشی آن نموده است.

ورزش ها و سرگرمی

 

هیجان را تجربه کنید !