ضرورت ایجاد مرکز خرید

مراکز خرید متنوع در مجتمع های رفاهی ، تفریحی وگردشگری چند منظوره با ایجاد محیطی امن ، جذاب و لذت بخش ، مجموعه ای از نیازهای تغذیه ای، تفریحی و سرگرمی گردشگران و مصرف کنندگان بومی را فراهم کرده و برای سرمایه گذاران ، توسعه دهندگان ، فعالان اقتصادی و گردشگران ایجاد ارزش می کنند . این مراکز خرید با تحول در صنعت گردشگری و تغییر سبک زندگی مردم ، مورد استقبال قرار گرفته و رشد روز افزونی داشته اند. در الگوی جدید توسعه ، مراکز خرید نتیجه فعالیت هایی است که توسط توسعه دهندگان انجام می گیرد و توسط مدیران مرکز تجاری نگهداری می شود.المانهای تشکیل دهنده آن ، مکان مرکز خرید، چیدمان اصناف و ترکیب مشتریان است. هم افزایی ناشی از تناسب استراتژیک این عناصر سازنده، باعث موفقیت مرکز خرید خواهد شد.

مدیریت و بهره برداری مراکز تجاری یک پدیده رو به رشد و در حال تکامل است. تعداد مراکز و بازار های تجاری خرده فروشی به سرعت در تمام دنیا در حال افزایش است به همین علت بهره برداری صحیح و کارآمد مراکز تجاری یک فاکتور بسیار مهم در رونق گرفتن و بهبود عملکرد مراکز تجاری در سراسر جهان شناخته می شود. هدف اصلی از راه اندازی مرکز خرید در مجتمع رفاهی و تفریحی شهر سبز رامسر ، ایجاد یک مرکز قدرتمند و کاربردی در جهت توسعه صنعت گردشگری در داخل کشور و برطرف کردن نیاز گردشگران و سهولت دسترسی به محصولات با کیفیت و جذب برندهای معتبر است و در گامهای بعد با جذب سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی داخلی یا خارجی ، با هدف تولید بازار منطقه ای و نهایتاً ایجاد اشتغال و بکارگیری نیروهای جوان و مستعد بومی اشاره نمود.

مراکز خرید شهر سبز

پوشاک نوربرت

فروشگاه پوشاک نوربرت شعبه مرکزی خودش رو در مجتمع شهر سبز رامسر در سوم فروردین ۹۶ در فضایی به وسعت تقریبی ۱۲۰۰ متر مربع در طبقه دوم ساختمان اصلی تله کابین در سایت شمالی این مرکز افتتاح کرد.
مدیران نوربرت با در نظر گرفتن این دیدگاه که کیفیت ، قیمت و تنوع محصول بسیار مهم هست اقدام به گشایش این فروشگاه کردند و همواره سعی دارن تا سطح کیفی و تنوع محصولات رو در این فروشگاه و شعبات دیگر افزایش بدن.
شما می تونید در این فروشگاه شیک و مدرن که سعی شده با استانداردهای مراکز خرید ، روز دنیا منطبق باشه لباسهایی مثل اسپرت ، فشن ، فرمال ، کژوال و مجلسی رو از برندهای مختلف و مطرح اروپا خریداری کنید .

شماره تماس : ۰۱۱۵۵۲۶۶۵۱۵

فروشگاه تعطیلات

طراحی‌های مدرن و نوآوری‌های خلاقانه در تولیدات جدید و همچنین توازن میان سبک اسپرت و مدرن امروزی از دستاوردهای این شرکت طی سالیان گذشته بوده است که همواره سبب ضریب نفوذ بیشتر در میان خریداران این برند گردیده است.
از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد محصولات هالیدی هماهنگی حداقل ۱۲۰ مدل پوشاک است که در ۱۶ رنگ برتر هر فصل می‌باشد. دلایل موفقیت این مجموعه تنها به بخش طراحی و تولید آن محدود نمی‌گردد بلکه حضور افراد تحصیل کرده، کارآمد و با‌ تجربه در بخش‌های گوناگون این مجموعه، بستر مناسب را در جهت پیشبرد اهداف عالیه این شرکت فراهم می‌سازد.

شماره تماس : ۰۱۱۵۵۲۶۶۸۴۱

برند پوشاک نوربرت گلچینی از بهترین ها

 

 

فروشگاه پوشاک نوربرت شعبه مرکزی خودش رو در مجتمع شهر سبز رامسر در سوم فروردین ۹۶ در فضایی به وسعت تقریبی ۱۲۰۰ متر مربع در طبقه دوم ساختمان اصلی تله کابین در سایت شمالی این مرکز افتتاح کرد.

اهداف نوربرت و برنامه آینده

مدیران نوربرت با در نظر گرفتن این دیدگاه که کیفیت ، قیمت و تنوع محصول بسیار مهم هست اقدام به گشایش این فروشگاه کردند و همواره سعی دارن تا سطح کیفی و تنوع محصولات رو در این فروشگاه و شعبات دیگر افزایش بدن. شما می تونید در این فروشگاه شیک و مدرن که سعی شده با استانداردهای مراکز خرید ، روز دنیا منطبق باشه لباسهایی مثل اسپرت ، فشن ، فرمال ، کژوال و مجلسی رو از برندهای مختلف و مطرح اروپا خریداری کنید .

مراکز خرید شهر سبز

نوربرت در یک نگاه

BEAUTY IS FOR YOU

نمایندگی بیمه البرز

دفتر نمایندگی بیمه البرز همواره یاری رسان خدمات ، مشکلات بیمه ای مسافرین ، بازدید کنندگان و گردشگران محترم در ضلع غربی سایت شمالی و در مجاورت بازارچه ساحلی واقع می باشد که همواره در ساعات اداری پاسخگوی مراجعین محترم می باشد .

بانک پاسارگاد ( شعبه )

دفتر اصلی این شعبه در سایت شمالی و در ضلع غربی در مجاورت بازارچه ساحلی مجموعه واقع گردیده است و همواره ارئه گر سرویسهای بانک و پاسخگوی مراجعین محترم می باشد.

پست بانک ( شعبه )
دفتر اصلی این شعبه در سایت شمالی ، ساختمان اصلی ایستگاه واقع شده است و دارای دو دستگاه خودپرداز ، یکی در کنار شعبه اصلی و دیگری در سایت جنوبی مجتمع در مجاورت درب ورودی شهربازی در دسترس و قابل بهره برداری می باشد.

آژانس گردشگری شهر سبز
دفتر آژانس در سایت جنوبی و ساختمان اداری واقع گردیده و به عنوان عنصری واسطه میان عرضه کننده ی اصلی خدمات همچون تورگردان ها یا شرکت های حمل و نقل و هتل ها از یک سو و گردشگران متقاضی سفر از سوی دیگر عمل می کند.

فروشگاه صنایع دستی
فروشگاه صنایع دستی در ایستگاه قله و ساختمان تله کابین واقع گردیده است ، علاقمندان به صنایع دستی بعد از طی مسیر تله کابین به ایستگاه قله می رسند می توانند از این فروشگاه بازدید نمایند.

مرکز عکس و گریم تله فتو

تله فتو برای بچه ها یک آتلیه گریم و نقاشی روی چهره دارد که می تواند نقاشی های زیبا از شخصیت های محبوب کارتونی را روی چهره ی کودکان نقاشی کند و رویای شاد کودکان شما را برآورده کند.