مجموعه کافی شاپ های شهر سبز

در تله کابین رامسر علاوه بر فروشگاههای بستنی ، شیرینی و پارک فودها که لذت گردش همراه با صرف تنقلات را برای گردشگران فراهم می آورد،پنج کافی شاپ زیبا با تنوع محیطی بسیار برای پذیرایی از میهمانان با انواع آب میوه ، بستنی و دسرها و نوشیدنی های گرم و خوشمزه وجود دارد. در هر بخش از مجموعه کافی شاپی متناسب با محیط آن بخش از مجموعه آماده پذیرایی است.

کافی شاپ بین المللی ایل میلی

این کافی شاپ شیک و زیبا در طبقه دوم ساختمان تله کابین در ایستگاه قله ایل میلی واقع گردیده است و پس از پیاده شدن از تله کابین در ایستگاه تله کابین می توانید از آن لذت ببرید.

کافی شاپ ایل میلی در ایستگاه بالایی تله کابین قراردارد. تزئینات مدرن با رنگ بندی سبز و طلایی نستالژی از یک سو مشرف به ایستگاه تله کابین و از سوی دیگر مشرف به تراس اختصاصی در جنگل است و نمای فوق العاده این تراس به سوی دریاست. این کافی شاپ به صورت شبانه روزی برای میهمانان هتل بام رامسر باز می باشد.

 

ILMILY COFFEE SHOP

کافی شاپ لاویتا

در ضلع شمالی ساختمان اصلی تله کابین رامسر کافی شاپ زیبایی با چترهای رنگی در محیط زیبایی که با پرچین های سنگی و گلدانهای شاداب محصور شده است قرار گرفته و فضای فوق العاده زیبایی را به وجود آورده. این محیط رمانتیک همان کافی شاپ لاویتا ست.

کافی بارها و پارک فودها

موقعیت دسترسی کافی بارهای شهر سبز

کافی شاپ راکارت

کافی شاپ راکارت ، بخشی از مجموعه کارتینگ می باشد. این کافی شاپ با ارائه نوشیدنی های انرژی زا و فست فود علاوه بر منو معمول کافی شاپ ، متناسب با سلیقه ورزشی شما محیط زیبا و مشرف به پیست زیبای کارتینگ فراهم آورده است.

کافی شاپ سرزمین رویاها

محیط شهربازی سرزمین رویا ها با ترکیب فانتزی از دوران ژوراسیک و سرزمین عجایب آلیس میزبان خوبی برای لحظات شاد شماست. کافی شاپ سرزمین رویاها درست در وسط شهربازی در ساختمانی با طراحی فانتزی برگها و ریشه های فانتزی قراردارد. آلاچیق های آن به شکل قارچهای عظیم دوران ژوراسیک طراحی شده و با طعم های خوشمزه و متفاوت پذیرای شماست.

کافی شاپ باراکا

کافی شاپ باراکا در میانه پارک جنگلی هزار پله قرار دارد. آلاچیق های چوبی و زیبا فضایی دوستانه و صمیمی در جنگل پهن برگ بوجودآورده است.
محیط جنگلی این پارک با پله ها و سنگ فرش های طبیعی به راستی دیدنی است.

دسترسی سریع