دهکده جنگلی  ( کلبه های اقامتی هتل بام )

 

دنیایی که دور از هر گونه هیاهوی شهر است، اما هیچ یک از دشواری های دهکده های دور از دسترس را ندارد. اینجا فقط آرامش جنگل است و نوای گوش نواز پرندگان نادری که روی درختان این سو و آن سو می پرند.

در کنار همه ی این زیبایی ها، در کوهپایه شمالی و جنوبی قله ایل میلی و در میان جنگل انبوه از درختان سبز و سر زنده، یک دهکده ی آرام و منحصر به فرد که از کلبه های مستقل و با فاصله مناسب از هم تشکیل شده دنیای بسیار متفاوتی ساخته است.

در کنار همه ی این زیبایی ها، در کوهپایه شمالی و جنوبی قله ایل میلی و در میان جنگل انبوه از درختان سبز و سر زنده، یک دهکده ی آرام و منحصر به فرد که از کلبه های مستقل و با فاصله مناسب از هم تشکیل شده دنیای بسیار متفاوتی ساخته است. دنیایی که دور از هر گونه هیاهوی شهر است، اما هیچ یک از دشواری های دهکده های دور از دسترس را ندارد. اینجا فقط آرامش جنگل است و نوای گوش نواز پرندگان نادری که روی درختان این سو و آن سو می پرند.

طراحی کلاسیک و نوستالژی این منطقه گویی شما را وارد تابلوی  نقاشی بازسازی شده و زنده ای می کند که روح دارد.

رنگ های سرزنده و لطیف آمیخته شده با سرسبزی ملایم جنگلی در میان مه ملایم با دورنمایی از دریا، قطعه ای از بهشت است که جز در اعماق طبیعت بکر این هتل یافت نمی شود.

این رویای به واقعیت تبدیل شده برای دوستداران طبیعت همراه با امکانات یک هتل ۴ ستاره بی شک تجربه ای تکرار نشدنی است. هدف از طراحی و ساخت چنین مجموعه ای ، رفاه و آسایش مسافران عزیز به دور از هیاهوی زندگی و مهیا کردن مکانی ایده آل برای تمدد اعصاب و زدودن خستگی از روح و جسم در کنار تجربه ی هیجان انگیزترین لحظات زندگیشان است زیرا  امکانات تفریحی مجتمع شهر سبز می تواند در کنار آرامش بی نظیر این هتل تنوع طبع هر سلیقه ای را ارضاء نماید.

لازم به ذکر است که استفاده از پارکینگ و خط تله کابین برای مسافرین هتل به صورت رایگان می باشد.

امتیاز استفاده از خط تله کابین

بلیط رفت و برگشت خط تله کابین فقط یک بار در صورت حساب نهایی لحاظ می گردد و در مدت اقامت هزینه بلیط تله کابین رایگان خواهد بود

ساعت کار خط تله کابین برای میهمانان در هتل

میهمانان محترم واحدهای اقامتی حداکثر یک ساعت قبل از پایان کار تله کابین در سایت بالا حضورداشته باشند

در مورد کلبه های جنگلی و امکانات آن بیشتر بدانید.

کلبه های ۲ نفره

کلبه ها ی ۲ نفره دارای آشپزخانه کوچک ، جمعاَ دارای ۲۸ متر مربع مساحت و تختخواب دوبل با تمام خدمات رفاهی از جمله : تلویزیون، ماهواره، دی وی دی، یخچال، سیستم گرمایشی و سرمایشی ، چای ساز، سشوار، سرویس بهداشتی فرنگی، دوش، لوازم بهداشتی و دیگر امکانات موجود در هتل ،آماده اقامتی دلچسب برای شما می باشد.

کلبه های ۴ نفره

این کلبه ها برای اقامت ۴ نفر ، دارای تخت دو طبقه و کاناپه تختخواب شو دُبل دارای آشپزخانه با وسعت ۳۸ متر مربع مساحت و تختخواب دوبل با تمام خدمات رفاهی هتلی مانند کلبه های دو نفره ، متفاوت و رویایی برای کسانی که خواستار آرامش واقعی هستندطراحی شده است .

کلبه های ۶ نفره ( دو خوابه )

کلبه های ۶ نفره دارای دو اتاق دو تخته با تخت دو طبقه و کاناپه تخت خواب شو دبل که در هال قرار گرفته است با متراژی معادل ۵۰ متر مربع برای اقامت خانواده و گروه های دوستانه ای که علاقمند به اقامتی امن در محیطی جنگلی و کوهستانی هستند ، به کلیه امکانات هتلی مجهز است .

تمام تصاویر
دهکده جنگلی
کلبه های ۲ نفره
کلبه های ۴ نفره
کلبه های ۶ نفره

رزرواسیون هتل بام

جهت رزرو هتل ، کلبه های جنگلی ، رستوران و کافی شاپ ایل میلی می توانید از طریق فرم آنلاین در همین سایت اقدام نمائید و در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی و یا اطلاعات تکمیلی با واحد رزرواسیون هتل بام سبز ، آژانس گردشگری بام سبز تماس حاصل فرمائید.

موارد قابل توجه :

ساعت کار تله کابین از ۱۰:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ عصر


تحویل اتاق به میهمانان ساعت ۱۵:۰۰ و زمان تخلیه ۱۲:۰۰ می باشد.


همراه داشتن شناسنامه یا صیغه نامه با مهر برجسته الزامی است.


به همراه داشتن انواع حیوانات و پرندگان اکیداً ممنوع می باشد.


مدیریت هتل بام سبز اقامتی خوش را برای شما آرزومند است .


اطلاعات دسترسی

خطوط دیجیتال :               ۵۵۰۵ – ۰۱۱


داخلی هتل بام :                  ۱۰۰


شماره همراه هتل بام :        ۳۵۱۹ ۵۳۶ ۰۹۱۲


شماره همراه پذیرش هتل :        ۹۱۷۰ ۲۹۰ ۰۹۱۱


پست الکترونیک :              hotel@telecabinramsar.com


اینستــاگرام :                       instagram.com/shahre_sabzz


همین اکنون رزرو کنید !

رزواسیون هتل