آدرنالین ۱۸+

این روزها برای خوش گذراندن بیشتر ، هیجان را به تفریحات دیگر ترجیح می دهیم. مثلا رفتن به یک شهر بازی شلوغ و پر سرو صدا و مملو جوان های سرزنده، بسیار جذاب تر از مکان های خلوت یا خالی از شور و حال است، یکی از همین شهر بازی هایی که می شود اوج هیجان را آنجا تجربه کرد. سرزمین رویاهاست…

سرزمین معروف به آدرنالین که برای کشف نهایت تنش و ویژه استفاده جوانان طراحی شده و به واقع آدرنالین خون شما را به میزان بالایی افزایش می دهد و در پایان آرامش عمیقی در بدن ایجاد می نماید. لازم است بدانیم هیجان این دستگاه ها به قدری بالاست که تحمل آن برای کودکان و سالمندان ممکن نیست.

وارد سرزمین رویایی می شویم.

سر و صدای بلند جوان ها که از سر شوق و هیجان زیاد است به گوش می رسد.به هر سمتی که نگاه کنیم عده زیادی ایستاده اند و با اشتیاق فراوان در انتظار تجربه بازی های جدیدی هستند.همه مشغول تفریح و شادی و سپری کردن شیرین ترین و فراموش نشدنی ترین لحظات در این سرزمین رویایی هستند.هیاهوی اینجا انرژی مثبت مضاعفی دارد که نا خود آگاه مجذوب این دستگاه های بزرگ و سرگرم کننده می شوم.با صدای خنده و شادی بقیه به وجد می آیم و با حس و حال شاد و با نشاطی به سایر جوان هایی که برای تجربه مهیج ترین لحظات خود به این سرزمین آمده اند ملحق می شوم. جذابیت های اینجا ناتمام است. شهر بازی جوانان می تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که دارای سلامت کامل جسمی هستند و علاقه مند به تفریح در بهترین سطح شهر بازی هستند زیرا این مکان در کوهپایه و مجاورت ساحل قرار دارد و می تواند لذت هر تفریح و بازی را چند برابر کند.این زیبایی ها هیچ جای دیگری قابل لمس نیست. اینجا میتوان جوانی را تجربه کرد!

جرات و جسارت خودتون رو بسنجید !

سرزمین معروف به آدرنالین !

سقوط آزاد

برای شروع، سقوط آزاد گزینه مناسبی است. ارتفاع همیشه یکی از بهترین و مهیج ترین بخش تفریحات برای ما می باشد …

پاندول فضایی

اگر به حرکات کششی و دورانی معلق در هوا علاقه دارید این پاندول بزرگ بسیار مناسب است. نوبت به پاندول فضایی …

برج مبارز ( تاب زنجیری )

برج مبارز بدون اغراق بهترین منبع هیجان و انرژی در کل سرزمین رویایی ست که تبدیل به واقعیت شده! همه ی ما از دوران …

SOGHOUTAZAD

سقوط آزاد

برای شروع، سقوط آزاد گزینه مناسبی است.

ارتفاع همیشه یکی از بهترین و مهیج ترین بخش تفریحات برای ما می باشد.تصور کنید در ارتفاعی با حدود بیست و شش متر فاصله از زمین، با ایمنی کامل هستید و قرار است چندین بار با سرعت به سمت زمین بیایید و دوباره به همان ارتفاع برگردید، بی شک لحظات هیجان انگیزی را پشت سر می گذارید …

حالا برای امتحان بازی به انتهای صف طولانی میروم. به دستگاه نگاه می کنم و حرکات پی درپی اش را دنبال می کنم.دیدن چهره هایی که منتظر رسیدن به نقطه ی اوج هستند جالب و دیدنی ست… زمان سقوط آزاد است!

به محض استارت حرکت، صدای جیغ و هیاهو به گوش می رسد و لبخند بی اراده ای روی لبهایم می نشاند.

جالب است، بدانید امتحان این دستگاه بازی مثل یک سقوط واقعی. با سرعت واقعی یک سقوط آزاد از یک آپارتمان هفت طبقه است که هیچ خطری وجود ندارد ! حتی تصورش هم مهیج و نفس گیر است !

BORJMOBAREZ

برج مبارز ( تاب زنجیری )

برج مبارز بدون اغراق بهترین منبع هیجان و انرژی در کل سرزمین رویایی ست که تبدیل به واقعیت شده!

همه ی ما از دوران کودکی و حتی نوجوانی خاطرات زیادی از تاب سواری و لذت شیرینش به ذهن سپرده ایم، حالا تصور کنید تاب سواری در ارتفاع با معلق بودن در بین آسمان و زمین و به نوعی پرواز همراه باشد.

تجربه ترس از پرت شدن و هیجان کنار هم احساس وصف نشدنی ست. که آدرنالین خون را تا حد زیادی بالا می برد.قطعآ هیچکس حاضر نیست تاب سواری و پرواز را در ارتفاعی حدود ۳۰ متر از دست بدهد .

تجربه برج مبارز اول از هر چیزی نیاز به افراد شجاع دارد ، پس اگر واقعاً این شجاعت را دارید حتما این دستگاه را امتحان کنید.

تمام تصاویر
برج مبارز
سقوط آزIد

پاندول فضایی

آدرنالین ۱۸+ را اینجا تجربه کنید !

پاندول فضایی

اگر به حرکات کششی و دورانی معلق در هوا علاقه دارید این پاندول بزرگ بسیار مناسب است.

نوبت به پاندول فضایی رسیده افراد زیادی سوار دستگاه شده اند، همه مشتاق شروع حرکت هستند.

در این بخش ارتفاع و حرکات چرخشی را باهم تجربه می کنند .مثل پاندول یک ساعت به چپ و راست در قوس ۱۸۰ تا ۲۲۰ درجه و تا ارتفاعی حدود بیست متر پرتاب می شوند و دور خود می چرخند. با هر حرکت انرژی خاصی از فضا به بدن وارد می شود و حس جدیدی به سوار آن منتقل می کند.

اینجا ارتفاع ،سرعت، پرتاب، چرخش و کشش از چپ و راست احساس شگفت انگیزی دارد که هرگز جای دیگری تجربه نشده…

اما با توجه به هیجان وصف ناپذیری که موج می زند قابل ذکر است فشارهای وارد بر سیستم عصبی و گردش خون در این دستگاه به صورت ایمن و در محدوده مجاز باقی مانده و هیچ مشکلی به وجود نخواهد آورد.

اینجا می توان جوانی را تجربه کرد!

شهربازی سرزمین رویاها

هیجان انگیز ترینها

۰
کارتینگ
۰
سقوط آزاد
۰
زیپ لاین
۰
جت اسکی