mayaicon

به کشتی مایا خوش آمدید!

این کشتی مدرن و بسیار زیبا برای افرادی که تا به حال تجربه ی سفر های کوتاه مدت دریایی را نداشته اند بسیار مناسب است. مایا تنها شناور مسافربری و گردشگری لوکس دریای خزر است که همین امر باعث منحصر به فرد بودنش در میان سایر تفریحات دریایی می شود. تکنولوژی پیشرفته و طراحی مهندسی ویژه ای که در ساخت این شناور زیبا به کار رفته است . باعث ثبات و پایداری مادام آن در آب شده و حرکت بسیار آرام و یکنواختی دارد به همین علت حتی برای کسانی که در سفرهای دریایی دچار مشکل شده یا زود خسته می شوند بسیار مفرح و دلنشین خواهد بود. همچنین کشتی مایا دارای کلیه امکانات و تجهیزات مدرن و به روز ناوبری و رفاهی میباشد که همه چیزرا برای تفریح وخوشگذرانی امن در یک روز زیبا آماده کرده است.

برنامه های سفردر کشتی تفریحی مایا

دید تازه ایی از بهشت زمین

کشتی تفریحی مایا

 

طراحی زیبای این شناور همانند دیگر امکاناتش بسیار لوکس و مدرن است و شامل کافی شاپ و رستوران مبله با نمای فوق العاده ی ۳۶۰ درجه که از هر طرف به دریا اشراف دارد .

تجهیزات کامل پذیرائی (صبحانه/ ناهار/ شام / میان وعده )می باشد که همگی به صورت رستوران . فست فود . کافی شاپ و کافه قنادی ارائه می شود.

مهندسی کشتی مایا

این کشتی مدرن و بسیار زیبا برای افرادی که تا به حال تجربه ی سفر های کوتاه مدت دریایی را نداشته اند بسیار مناسب است.مایا تنها شناور مسافربری و گردشگری لوکس دریای خزر است که همین امر باعث منحصر به فرد بودنش در میان سایر تفریحات دریایی میشود.تکنولوژی پیشرفته و طراحی مهندسی ویژه ای که در ساخت این شناور زیبا به کار رفته است باعث ثبات و پایداری مادام آن در آب شده.

امکانات کشتی مایا

مادام آن در آب شده و حرکت بسیار آرام و یکنواختی دارد به همین علت حتی برای کسانی که در سفرهای دریایی دچار مشکل شده یا زود خسته میشوند بسیار مفرح و دلنشین خواهد بود.همچنین کشتی مایا دارای کلیه امکانات و تجهیزات مدرن و به روز ناوبری و رفاهی میباشد که همه چیزرا برای تفریح وخوشگذرانی امن در یک روز زیبا آماده کرده است .

برنامه روزانه مایا گشت های دریایی رمانتیک . خاطره انگیز و رویایی است و سرویس های پذیرائی .
موسیقی زنده و سایر برنامه های جذاب در گشت و گذار های روزانه ارائه می شود. سفر در حاشیه خط ساحلی آبهای نیلگون دریای خزر با مناظر

بدیع و کم نظیر در کنار دوستان و خانواده ، زاویه دید تازه ای از بهشت زمینی به گردشگران می دهد که در کنار خدمات رفاهی و پذیرائی های ویژه با انواع نوشیدنی ها و فست فود های خوشمزه . دلچسب و فراموش نشدنی است و خاطرات خوشی در ذهن ها باقی می گذار.

هیجان را تجربه کنید !