زیاد طول کشید؟ برای بستن صفحه بارگذاری کلیک کنید.
در حال بارگذاری ...

فوتو موتو

یکی از امکانات خوب تله کابین رامسر تله فتو است که در هر کجای مجموعه قابل دسترس است. مجموعه تله فتو با بهرهگیری از سیستم شبکه wifi و دوربینهای مجهز تیم عکاسی ، هر لحظه که اراده کنید خاطرات شما را ثبت می کند و بلافاصله به هر شکل که مایل باشید به شما تحویل می نماید.

به علاوه ، تله فتو برای بچه ها یک آتلیه گریم و نقاشی روی چهره دارد که میتواند نقاشی های زیبا از شخصیت های محبوب کارتونی را روی چهره ی کودکان نقاشی کند و رویای شاد کودکان شما را برآورده کند.

تیم عکاسی تله فتو در بهترین و زیباترین نقاط مجموعه با تجهیزات حرفه ای و مناسب خاطرات شما را ثبت و جاودانه می کنند. دکورهای ویژه و اختصاصی این تیم و دسترسی به نقاطی که شما به صورت سلفی و شخصی هرگز نمیتوانید چنین تصاویر زیبا و خلاقانه ای تهیه کنید ، فرصت تکرار نشدنی برای شماست.

تله فتو یک تیم خاطره ساز واقعی  برای شماست.به گونه ای که تصاویر ثبت شده در لحظه به سرورهای مرکزی انتقال داده می شود و تیم حرفه ای با ویرایش و پرداخت عکس ها تصاویر بی نظیر زیبا و حرفه ای را به شما تقدیم میکند. شما می توانید تصاویر را با بالاترین کیفیت بر روی حافظه ، سی دی و یا چاپ بر روی کاغذ عکس ، شاسی ام دی اف و یا حتی بشقاب و لیوان دریافت نمایید و سالها بعد با دیدن این عکس ها خاطرات خوش خود را یادآوری کنید و لذت ببرید.