زیاد طول کشید؟ برای بستن صفحه بارگذاری کلیک کنید.
در حال بارگذاری ...

پارک جنگلی هزار پله رامسر

پارک جنگلی هزار پله یکی از دیدنی ترین پارک های جنگلی شمال ایران است که در ارتفاعات قله ی ایل میلی ساخته شده و دسترسی به آن تنها  از طریق تله کابین های مدرن وزیبای این منطقه امکان پذیر است.این پارک بزرگ با پله های سنگی و زیبا روی خط الراس کوه تا ارتفاع ۹۰۰ متری بالا میرود.از دیدنی های این پارک چشم اندازهای بی نظیر به دریا و کوهستان پوشیده  از جنگل است که در یک چرخش ۳۶۰ درجه نمای شگفت انگیزی از فراز شهرهای چابکسر و رامسر در معرض دید است.

علاوه بر پله های سنگی زیبا . سافاری زیپ لاین از دیگر جذابیت های این جنگل بکر و دیدنی است که  با دو پل معلق چوبی و خطوط زیپ لاین . سفری مهیج و بینظیر را بر فراز جنگل و دره های سرسبز برایمان تدارک دیده است.

پارک جنگلی  هزار پله در ارتفاعی است که بین ابرهای باران زا قرار گرفته و به همین خاطر هوای خنک و مرطوبی دارد .همین امر باعث میشود تنوع جانوری و پوشش گیاهی خاصی در این منطقه داشته باشیم.

وقتی وسط جنگل هستیم تابش افتاب طلایی از میان شاخه های درختان پهن برگ . صدای دلنشین پرنده های کمیاب و خنکای هوای سرشار از اکسیژن پاک حس وصف نشدنی را به ما هدیه میکند که این منطقه را به  بهشت زمینی تبدیل کرده است.

بیشتر