زیاد طول کشید؟ برای بستن صفحه بارگذاری کلیک کنید.
در حال بارگذاری ...
EventTitle
EventImg1

محسن یگانه

محسن یگانه در اولین روز سال نو ، میهمان هوادارانش در رامسر است . بعد از اجرای بسیار پر هیاهوی ” بهت قول میدم ” و انتشار آن در فضای مجازی بسیاری بی صبرانه در انتظار اجرای زنده وی در سالن ۲۰۰۰ نفری شهر سبز در تله کابین رامسر هستد. من جدیدا آدم جدی‌ای شده‌ام. این دفعه با همیشه فرق می‌کنم. این را به عنوان نصیحت می‌گویم که با اعصاب من بازی نکنند. من یک مقدار متفاوتم. جدای از اینکه پای همه چیز می‌ایستم تا زنده‌ام بدی‌ها را فراموش نمی‌کنم. یک لحظه نابهنگام و غافلگیر کننده تقاص دادن بس است. دنیا عجیب جای کوچکی است. در‌‌ همان کوچه پس کوچه‌ها کلی می‌شود آدم آشنا دید. من سال‌های اول که به تهران آمدم و درس می‌خواندم فکر می‌کردم در تهران تنها هستم و کسی را نمی‌شناسم و گم می‌شوم. اما وقتی قدم می‌زدم کلی آشنا می‌دیدم. من می‌گویم بهتر است پشت فکر‌ها عمل باشد. معمولا پشت عمل‌ها فکر است. چون همه اول به چیزی عمل می‌کنند که بعد‌ها به آن و عواقبش فکر می‌کنند. در مورد «سکوت» یک نیمچه سرقت هنری شکل گرفت و این اصلا چیز جالبی نیست. حالا هر کس هرجوی که دلش می‌خواهد فکر کند.

سایر اجرا های هفته اول

eventmic

آشوان

کنسرت «اشوان»، خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان، هفته اول فروردین ماه ۱۳۹۶، در شهر رامسر و در سالن بزرگ مجتمع شهر سبز رامسر به اجرا در خواهد آمد.

آشوان خواننده جوانی که از آغاز فعالیت رسمی اش، توجه ها را به خود جلب کرده و استقبال از اجراهای زنده او تا امروز فرای تصور بوده است و در آخرین اجرای خود در ۱۳ بهمن ماه سال جاری، در شهر رشت، نیز توانست بر جمع هواداران خود در شمال کشور بیفزاید ، امید آن میرود تا کنسرت وی در دومین روز سال ۱۳۹۶ نیز با شور و هیجانی بیش از پیش برگزار گردد.

eventAshvan

گلزار

محمد رضا گلزار به عرصه موسیقی باز میگردد

گلزار علت دوری خود را از موسیقی دغدغه های سینما را میداند . وقت گیر بودن  پروژه های سنگین سینمایی که به عنوان حرفه ایی می بایست تمام وقت برای این حرفه زمان صرف می نموده و حالا بازگشت خود را چنین توصیف می کند : “چون تصمیم گرفتم گروهی را تشکلیل دهم و بر اساس علایق شخصی خودم کنسرتی را برگزار کنم .” وی امیدوار است در روال برگزاری کنسرتهای جدیدش بتواند تعداد دیگری از خوانندگان مورد علاقه اش را به گروه خود دعوت کند.

او علت تشکیل گروه ” ریزار ” را چنین بازگو می کند : دلم می خواست گروهی داشته باشم که خوانندگانش ، هم مورد علاقه مردم باشند و هم این که خودم صدا و کارهایشان را دوست داشته باشم . دوست داشتم با این گروه کنسرتی را نزدیک به سلیقه ی خودم برگزار کنم و اداره کننده ی گروه هم خودم باشم .

eventGolzar

حامد همایون

حامد همایون (همچنین به حامد محمودزاده نیز شناخته شده است)(۱۹ بهمن ۱۳۶۱- شیراز)یک خواننده پاپ ایرانی زادهٔ منطقه فرهنگ شهر شیراز است.وینخستین کنسرت خود را به نفع کودکان سرطانی در مؤسسه محک برگزار کرد.او که آثارش در سال ۱۳۹۵ با استقبال مخاطبان مواجه شده آهنگ برنامه صبحگاهی شبکه اول به نام فرمول ۱ را اجرا کرده است.همایون در آغاز توسط پروژه استعدادهای موسیقی ایران مؤسسه ترانه شرقی معرفی شد.نخستین حضور همایون در تلویزیون در ویژه برنامهٔ شب یلدای سال ۱۳۹۵ بود که او به طور زنده از برج میلاد برای ویژه برنامهٔ شبکه پنج برنامه اجرا کرد.و هم چنین اولین آلبوم رسمی او به اسم دوباره عشق ۲۳ دی ۱۳۹۵ منتشر شد. حامد همایون در مصاحبه با روزنامه جام جم در دی ۹۵۵ گفته است «بیشتر ترانه‌ها در کشور ما حس غم را منتقل می‌کنند و از ناله و خیانت و سیاهی می‌گویند. ما تصمیم گرفتیم سردمدار ترانه‌های شاد و مثبت باشیم.»

evenHomayoon

رویداد های پایان یافته